You Dream We Run 2022 – účast naší školy

Ve dnech 11. – 12.6.2022 se konala již tradiční blanenská akce You Dream We Run. Letos šlo již o 8. ročník a tato událost se právem řadí k největším outdoorovým charitativním akcím v ČR. Bylo nám tedy velikou ctí, že se jménem naší školy můžeme také účastnit.

Svoji „troškou do mlýna“ jsme rádi přispěli. Nakoupili jsme trička v hodnotě 59.163,- (celkem 227 ks), čímž jsme si vysloužili absolutní prvenství v počtu prodaných triček na jednu skupinu. V samotném závodu jsme také nezůstali pozadu, v počtu uběhaných kol jsme skončili na krásném 3. místě, z 58 soutěžních štafet. Běhu, který trval 24 hodin bez přerušení, se účastnili nejen žáci naší školy, ale také zaměstnanci, rodinní příslušníci a přátelé školy. Akce tedy neměla jen charitativní ráz, ale především šlo o shledání členů komunity, která je pro naši školu velice hodnotná.

Jsme velice rádi, že jsme mohli být tak velkou součástí tohoto skvělého projektu. Doufáme, že heslo „You Dream We Run“ budeme moci hlásat i v příštím roce.

Tým ZŠ TGM 🙂