Vedení školy
statutární orgán – ředitel školy | RNDr. Pavel Nezval |
zástupce statutárního orgánu, zástupce ŘŠ pro 2. stupeň |
RNDr. Eva Láncošová |
zástupce ŘŠ pro 1. stupeň | Mgr. Magda Vinická |
zástupce ŘŠ | Mgr. Oldřiška Fíbková |
Třídní učitelé a umístění kmenových tříd
I. stupeň |
|
I. A | Mgr. Andrea Dvořáčková (2. patro sever) |
I. B | Mgr. Linda Fleková (1. patro sever) |
I. C | Mgr. Drahomíra Janíčková (pavilon 1. patro) |
II. A | Mgr. Zuzana Bělíková (2. patro sever) |
II. B |
Mgr. Zlatuše Viktorinová (pavilon 1. patro) |
III. A | Mgr. Hana Křapová (2. patro sever) |
III. B | Mgr. Lucie Čepová (1. patro sever) |
IV. A | Mgr. Jiřina Slabá (2. patro sever) |
IV. B | Mgr. Lenka Laštůvková (pavilon 1. patro) |
V. A | Mgr. Jana Crlová (2. patro jih) |
V. B | Mgr. Barbora Havlíčková (1. patro sever) |
V. C | Mgr. Ivana Kociánová (1. patro sever) |
II. stupeň |
|
VI. A | Mgr. Edita Janíčková (přízemí jih) |
VI. B | Mgr. Ilona Opletalová (1. patro jih) |
VII. A | Mgr. Světlana Štěpánková (1. patro jih) |
VII. B | Mgr. Ellen Málková (2. patro jih) |
VII. C | Mgr. Petra Ocetková (1. patro jih) |
VIII. A | Mgr. Michal Souček (2. patro jih) |
VIII. B | Mgr. Dana Zemková (2. patro jih) |
VIII. C | Mgr. Lenka Rašovská (2. patro jih) |
IX. A | Mgr. Věra Panáčková (1. patro jih) |
IX. B | Mgr. Pavlína Šebelová (přízemí sever) |
IX. C | Mgr. Erika Štěrbová (přízemí jih) |
Učitelé |
|
Mgr. Zuzana Bělíková | |
Mgr. Jana Crlová | |
Mgr. Lucie Čepová | |
Mgr. Šárka Daňková | |
Mgr. Andrea Dvořáčková | |
Mgr. Veronika Fabušová | |
Mgr. Linda Fleková | |
Mgr. Lenka Habrovcová | |
Mgr. Barbora Havlíčková | |
Mgr. Eva Hrabovská | |
Josef Jalový | |
Mgr. Drahomíra Janíčková | |
Mgr. Edita Janíčková | |
Mgr. Ivana Kociánová | |
Martin Kovář | |
Mgr. Hana Křapová | |
Mgr. Lenka Laštůvková | |
Mgr. Ellen Málková | |
Mgr. Petra Ocetková | |
Mgr. Ilona Opletalová | |
Mgr. Věra Panáčková | |
Ing. Lenka Rašovská | |
Mgr. Tomáš Redlich | |
Mgr. Jiřina Slabá | |
Mgr. Tomáš Slavíček | |
Mgr. Michal Souček | |
Mgr. Lenka Straková | |
Mgr. Pavlína Šebelová | |
Mgr. Štěpán Šenkýř | |
Mgr. Světlana Štěpánková | |
Mgr. Erika Štěrbová | |
Mgr. et Mgr. Pavla Toulová | |
Mgr. Zlatuše Viktorinová | |
Mgr. Dana Zemková |
Vyučující přípravných tříd
Mgr. Lucie Vintrová, Michaela Hudcová
Vedoucí školního poradenského pracoviště (ŠPP)
Mgr. Oldřiška Fíbková
Výchovní poradci
Mgr. Oldřiška Fíbková
Mgr. Barbora Havlíčková – poradce pro volbu povolání
Spolupráce se ŠPZ
Mgr. Oldřiška Fíbková
Školní psycholog
Mgr. Michal Diviš, PhD.
Školní speciální pedagog
Mgr. Barbora Fabíková
Školní asistent
Bc. Jana Piňosová
Školní metodik prevence sociálně patologických jevů
Mgr. Ilona Opletalová
Vyučující českého jazyka pro cizince
Mgr. Tatiana Pospelová
Asistent pedagoga
Mgr. Petra Beránková, Gabriela Fialová, Bc. Markéta Gregorová, Bc. Michaela Lebišová,
Mgr. Simona Máčková, Bc. Martina Němcová, Bc. Jana Piňosová, Mgr. Pavlína Sedláčková,
Bc. Adéla Surá, Olga Turyna, Kateryna Vershynina
Koordinátor tvorby ŠVP
RNDr. Pavel Nezval
ICT koordinátor
Mgr. Tomáš Redlich
Administrátor systému Škola OnLine
Mgr. Štěpán Šenkýř
Metodik environmentální výchovy
Mgr. Lenka Habrovcová
Bezpečnostní technik
Eva Pokorná
Zdravotník
Eva Pokorná, Mgr. Šárka Daňková, Mgr. Magda Vinická, Mgr. Zuzana Bělíková,
Mgr. Hana Křapová, Mgr. Lenka Laštůvková, Mgr. Jiřina Slabá, Mgr. Ivana Kociánová
Školní družina – vychovatelé
1. oddělení | Lucie Střížová (vedoucí vychovatelka) |
2. oddělení | Bc. Michaela Lebišová |
3. oddělení | Hana Ratislavová |
4. oddělení | Mgr. Barbora Fabíková |
5. oddělení | Mgr. Pavla Sedláčková |
6. oddělení | Bc. Jana Piňosová |
Správní zaměstnanci
ekonomka školy a účetní | Lenka Stejskalová, Bc. Viktória Juhásová |
personalistka, hospodářka | Eva Pokorná |
Provozní zaměstnanci
školník | Jaroslav Mokrý |
úklid | Eva Regentová, Iveta Slavíčková, Svatava Dvořáčková, Luboš Pokorný |