Společenské akce pro rodiče

Společenské akce pro rodiče

Rodiče našich žáků vítáme ve škole rádi a často. Pravidelnou příležitost k setkání s vyučujícími dostávají každé první úterý v měsíci od 16:00 do 17:30 v rámci konzultačních hodin.

V průběhu celého školního roku pořádáme mnoho akcí, na které jsou rodiče srdečně zváni. V atriu školy se koná tradiční podzimní zahradní party, nový rok pak vítáme novoročním punčem. Na jaře se všichni společně bavíme na reprezentačním plese naší školy. Další příležitostí se setkat je potom jarní akademie 1. stupně a květnové sobotní sportovní odpoledne. Závěr roku tradičně patří našim absolventům. Rodiče mohou zhlédnout své děti při veřejných prezentacích jejich závěrečných prací a poté se rozloučit se školou a učiteli při slavnostním vyřazení žáků devátých tříd.