Výtvarná soutěž „Město mých snů“

V úterý 21. listopadu proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků 2. ročníku výtvarné soutěže, kterou zorganizovalo Umělecké centrum ART-TEP pod záštitou města Blanska. Do soutěže na téma „Město mých snů“ přišlo přes 400 výtvarných prací z 11 základních škol, 3 mateřských škol a od jednoho uměleckého spolku.

Děvčata Nikola Belžíková, Nikola Burgerová, Simona Jelínková a Eva Nejezchlebová ze třídy 6. C získaly za svoji prostorovou práci Cenu starosty města Blanska. Kromě této práce jsou další výtvarná díla žáků naší školy součástí výstavy ve společenské místnosti Galerie města Blanska a také byly použity pro tvorbu tematického kalendáře na příští rok. Jde o práce těchto žáků: David Bělík, Filip Ježek, Jakub Řehoř (všichni 8. B), Nela Vyroubalová, Hana Škrabalová, Anette Süssová (všechny 7. C) a Kateřina Brychtová (také 8. B). Výstavu je možné v galerii zhlédnout do 1. prosince 2017.

Za vyučující Vv
Petra Ocetková