Skončily Dětské Olympijské hry Blansko 2007

Ve dnech 10. – 13.6.2007 proběhly Dětské olympijské hry v Blansku. Za naši školu se jich zúčastnilo celkem 48 sportovců ze 6. – 9. tříd. Soutěžili jsme v atletických disciplínách, stolním tenise, bowlingu, squashi, gymnastice, masterclass a šplhu.
Naši sportovci se opět v okresní konkurenci neztratili a celkem získali 11 zlatých medailí, 2 stříbrné a 3 bronzové medaile. I další umístění byla většinou v první polovině startovního pole. I když naše škola nepatří mezi specializované školy na tělesnou výchovu a sport, podali naši reprezentanti velmi kvalitní výkony.
Nejúspěšnějšími sportovci naší školy se stali Jana Sotáková z 8.A, která získala celkem 4 zlaté medaile, Tomáš Regec se 3 zlatými a Pavel Gryc se dvěma zlatými a dvěma bronzovými medailemi. Podařilo se nám obhájit i prvenství v běžecké štafetě školy na 4x400m.
Všem našim reprezentantům děkujeme za podané výkony.

Zpracovala PaedDr. Lenka Polová