LVK 2024 Čenkovice – DEN TŘETÍ

Pondělí jsme zakončili velmi pěkně, skvěle zorganizovaným zábavným programem žáků osmých tříd. Pak už zbyl jen čas na hygienu, a poté rovnou na kutě.

Ranní rozcvička proběhla komorním způsobem, účastnil se jí jen jeden žák. Již je patrná únava a počasí navíc bylo opravdu mrazivé. Do toho foukal čerstvý vítr. Hvězdná obloha slibovala slunečný den. Po výborné snídaní jsme vyrazili opět v téměř arktických podmínkách na svah. Opravdu se předpověď vyplnila a čekal nás svah zalitý sluncem. Ideální lyžařské podmínky. Odpoledne už dokonce nebyl problém sundat rukavice, takže pořizování fotek proběhlo tentokrát bezbolestně.

Svahy byly poloprázdné,  a tak jsme mohli využít prostor sjezdovek téměř bez omezení. Opět nás potkaly nějaké nepříjemnosti jako drobná zranění, ohnutá hůl a nějaké technické závady. Přesto stále jedeme dál.