Kunštátská laťka 2023

V pátek 31. 3. se nejlepší skokani naší školy zúčastnili tradiční Kunštátské laťky. A reprezentovali nás velmi dobře. V kategoriích dívek se naše reprezentantky umístily mezi 10. a 18. místem. Vzhledem k počtu startujících (v obou kategoriích 40), to lze považovat za úspěch.

Chlapci za nimi nezaostali. Ba naopak. Vždy 3 skončili kolem desátého místa ve své kategorii. V kategorii mladších (6. a 7. ročník) Matěj Koupý ze 7. A zvítězil. Jeho největší soupeři skončili na výšce 152 cm. Matěj potom sám pokračoval a svůj předchozí osobák 152 cm vylepšil na 160 cm!!! Podobně si v kategorii starších vedl Štěpán Pernica z 9. B. Soupeři skončili na 160 cm a on sám pokračoval úspěšně až na 178 cm. Tyto dva výkony vyčnívaly v celé soutěži a borci dostali celou halu (cca 170 závodníků) do varu.

Poděkování patří samozřejmě těmto dvěma, ale také všem ostatním našim reprezentantům.