Kopaná- McDonalds 4. a 5. tříd

V úterý 21. dubna proběhlo v Boskovicích okrskové kolo v kopané 5+1, žáků kategorie III B, což znamená žáci 4.a 5.tříd.  V prvním utkání jsme remizovali  se ZŠ Letovice 0 : 0. Do druhého utkání jsme nastupovali proti ZŠ Zelená, Boskovice. Soupeř byl favoritem a taky se ujal vedení.  Nasazením a bojovností jsme však utkání dokázali otočit a zvítězili jsme brankami Zdenka Jakubce(5.A) a Jirky Hasoně(5.B) 2 : 1. Třetí zápas a opět soupeř v roli favorita. Tentokrát ZŠ Sušilova, Boskovice. Přesto, že soupeř 2x vedl, opět naše bojovnost a nasazení  rozhodlo o tom, že jsme zvítězili 4 : 2. Branky: David Odehnal(5.B), Zdeněk Jakubec(5.A) a Vojta Pavlík(4.C) 2x. Do čtvrtého utkání jsme pro změnu nastupovali jako favorit my. Vedli jsme 1 : 0, ale po individuálních chybách jsme soupeře pustili do vedení až 4 : 1! Jenže jsme to nevzdali a dotáhli to do  remízového konce 4 : 4. Bez porážky jsme obsadili 1. místo a postoupili do okresního finále 12. května v Blansku. Poděkování patří celému týmu.  Někteří  byli jmenováni jako střelci. Dále si dovolím vyzvednout brankáře Jakuba Nečase(5.A) a Petra Kupku(5.C).

A zde je soupiska:

Pernica       Tomáš 4.A
Muller       Jakub 4.C
Pavlík         Vojtěch 4.C
Jančiar       Lukáš 4.C
Dobrovský Michal 4.C
Pokorný     Martin 5.A
Nečas           Jakub 5.A
Jakubec     Zdeněk 5.A
Hasoň         Jiří 5.B
Odehnal     David 5.B
Kupka         Petr 5.C
Volgemut   Filip 5.D