Futsal 8. a 9. tříd

V mrazivém počasí jsme absolvovali 2. kolo ve futsale 8. a 9. tříd. Hráli jsme na venkovním hřišti ZŠ Bednářova v Brně. S mrazivým počasím přišla i mrazivá nálada. Brankář, Michal Štěpánek, zraněn. Těsně před odjezdem se omluvil další klíčový hráč, Tomáš Pernica. V prvním utkání nás čekalo Gymnázium tř. kpt. Jaroše. „Náhradní“ brankář, Filip Ťoupek, se ukázal skvěle. Hráči v poli makali naplno a výsledkem bylo vítězství 6:3. V druhém utkání jsme asi 10 min. drželi krok se ZŠ Bednářova. Po obdržení tří branek v závěru prvního poločasu jsme začali šetřit síly. Prohráli jsme 11:0 Ve třetím utkání jsme hráli o postup se ZŠ Merhautova. Díky důslednému plnění taktických pokynů a opět super výkonu Filipa Ťoupka v brance jsme zvítězili 6:3 a postoupili mezi 10 nejlepších v Jihomoravském kraji.

Reprezentovali:

Vaněk Lukáš
Slabý Tomáš
Ťoupek Filip
Hrivík Šimon
Jančiár Lukáš
Palacký Patrik
Pavlík Vojtěch

 

Ostrý Mikuláš