Den pro předškoláky a jejich rodiče

Už jste někdy jezdili po školní chodbě na koloběžce nebo vám vyrazil naproti naprogramovaný robot? Viděli jste při práci 3D tiskárnu a odnesli si čerstvě vytisknutý suvenýr? Prováděli jste úžasně barevné pokusy v alchymistické dílně?

To všechno jste mohli zažít v sobotu v naší škole. Kromě pohybových aktivit se nabízela také spousta zábavy u interaktivní tabule a na tabletech. Tvořiví malí návštěvníci si radostně odnášeli domů originální vlastní výrobky. A všichni si vychutnali zdravé a lákavé pohoštění z naší skvělé školní kuchyně.

Z fotografií je vidět, že se společně dobře bavili předškoláčci i jejich rodiče, starší kamarádi i sami organizátoři. Hojná účast budoucích prvňáčků a jejich nadšení nás všechny potěšily.

Pokud jste tuto vydařenou akci nestihli, nezoufejte. Již 23. 2. budou dveře naší školy opět otevřeny!