XIX. Olympiáda dětí a mládeže žáků 1.ročníků ve Velkých Opatovicích

Ve středu 24. května 2017 se zúčastnili žáci „XIX. Olympiády dětí a mládeže žáků 1.ročníků ve Velkých Opatovicích“. Naši školu reprezentovalo desetičlenné družstvo ve složení: Samuel Kříž (1.A), Ondřej Kala (1.A), Lukáš Valenta (1.A), Daniel Kubík (1.C), Václav Lukáš (1.C), Alena Ungermanová (1.A), Monika Peterková (1.A), Mariana Boušková (1.B), Natálie Bártová (1.B) a Kristýna Pokorná (1.B).

Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách: hod kriketovým míčkem, běh na 50 m, skok z místa, maraton (400 m). Naše olympijské družstvo reprezentovalo školu s velmi dobrými výsledky.

Nejlepší z nich jmenuji:

3.místo: Mariana Boušková – běh 50 m (9,21)

4.místo: Václav Lukáš – běh 400 m (1:28,76)

4.místo: Ondřej Kala – hod kriketovým míčkem (23,64 m)

 

V celkovém pořadí se naše škola umístila na 8. místě z 27 škol.

 

Malým sportovcům děkuji za vzornou reprezentaci školy a srdečně gratuluji k jejich výkonům!