Výtvarná soutěž o nejoriginálnější návrh na srdíčko

Do letošní školní výtvarné soutěže o nejoriginálnější srdce bylo zařazeno 116 návrhů od 55 žáků 3.-9.tříd. Porota složená z vyučujících výtvarné výchovy, výtvarných technik a rukodělných prací vybrala následující vítězné práce:

V kategorii o nejzajímavější techniku vyhrálo plechové srdce Elišky Tran z 8.B, druhé bylo 3D srdce Míši Klimešové z 6.A a třetí skončilo počítačově vytvořené srdce žáka Batbayar Nyambayar z 8.B.

Nejvyšší počet návrhů odevzdala k posouzení Kamila Kalová (6.A), následovala Denisa Václavíková (6.A), na 3.místě se shodně umístily Klára Meluzínová z 5.B a Eliška Tran z 8.B.

Nejmenší srdce (cca1 cm) vytvořila Sabina Mikulášková z 8.A , naopak srdce největší vyrobila Míša Nguyenová z 5.C.

V hlavní kategorii o nejoriginálnější výtvarných návrh se na 3.místě umístila Lenka Täuberová (8.B) za kresbu MP3 srdce. Druhý skončil Petr Čípek z 5.C za prostřihované balonové srdce. Vítězkou této kategorie se stala Eliška Tran za Citronové srdce.

Eliška se díky vynikajícímu výtvarnému zpracovaní a hlavně zásluhou většího množství zcela originálních nápadů stala zaslouženě celkovou vítězkou celé soutěže.

 

Mgr.Petra Ocetková, vyučující VV