Výlet školní družiny II.

Na náš termín výletu se školní družinou jsme si sice museli ve 3., 4. a 5. oddělení počkat o týden déle, ale tím víc jsme v pátek 3. června odjížděli do brněnského Bonga natěšení.

Už při vstupu do haly bylo jasné, že nudit se tady rozhodně nebudeme. Prolézací labyrint Afrika s dlouhou čtyřmístnou skluzavkou a tobogánem, klokaní trampolíny z Austrálie, vulkán z Indonésie, Brazílií inspirované hřiště na míčové hry, bazének s pestrobarevnými balónky představující Antarktidu, atrakce s názvem Bungee jumping, elektrická autíčka, nafukovací drak z Číny a mnohá další lákadla nám otevřela svoji náruč.

Z dětských očí po celé dopoledne vyzařovala upřímná radost a všichni jsme se tři hodiny úžasně bavili. Těšíme se na další společné akce!

 

Bc. Martina Němcová, vychovatelka v 5. oddělení

Hana Ratislavová, vychovatelka ve 3. oddělení

Michaela Hudcová, vychovatelka ve 4. oddělení