Školní výlet 8. A

Třída 8. A zamířila na svůj školní výlet na nedalekou jižní Moravu. Z  Blanska jsme díky IDS JMK byli na místě za hodinku a půl. Naším dočasným domovem se staly Velké Pavlovice. První den jsme po příjezdu a ubytování poznávali okolí Velkých Pavlovic. Vystoupili jsme na rozhlednu U Obrázku, navštívili místní cukrárnu a zasportovali jsme si ve sportovním areálu. Druhý den nás čekal celodenní výlet. Vlakem jsme odjeli do Kobylí a poté jsme se pěšky vraceli zpět. Trasa vedla nádhernou krajinou mezi vinohrady. Rozhledna Kobylí vrch, vyhlídka ve Vrbici, obec Bořetice a rozhledna Slunečná, to byla místa, která jsme prošli. Vše se podařilo dle plánu, počasí nám přálo, ubytování i strava byly výborné. V pátek nás sice vyprovázel na zpáteční cestu déšť, který nám ale nezabránil v brněnské zastávce na občerstvení.