Vybojovali jsme „Pohár krále Jiřího z Kunštátu“

V pátek 3.června proběhl v areálu ZŠ a MŠ Kunštát VIII. ročník okresního atletického přeboru žáků I. stupně základních škol „Pohár krále Jiřího z Kunštátu“. Naši školu reprezentovali sportovci v kategorii mladší žactvo: Marek Souček 3.B, Lucie Zourková 3.A, Denisa Sedláková 3.C, David Dračka 3.A. Za starší žactvo soutěžili Kryštof Kovář 5.C, Kateřina Šebková 5.C, Tomáš Pernica 5.B, Monika Sedláková 4.A.Všichni sportovci museli absolvovat čtyřboj: běh na 50m, skok do dálky, hod kriketovým míčkem, běh 400m nebo 600m. Umístění:

2. místo    Marek Souček           běh 50m                                        4.místo    Tomáš Pernica        běh 50m

3.místo     Marek Souček          čtyřboj                                             2. místo   Kryštof Kovář          běh 600m

6.místo     Marek Souček           hod, běh 400m                              5.místo    Tomáš Pernica       běh 600m

8. místo    Lucie Zourková         hod

8.místo     Denisa Sedláková     skok

Mladší žactvo vybojovalo Pohár krále Jiřího z Kunštátu a umístilo se na pěkném 3. místě.

Starší žactvo skončilo celkově na 4. místě. Všem sportovcům blahopřejeme.