Vybojovali jsme „Pohár krále Jiřího z Kunštátu“

V pátek 26.5. se konal IX.ročník Okresního atletického přeboru žáků 1. stupně základních škol  o „Pohár krále Jiřího z Kunštátu“. Naše škola se zapojila do čtyřboje v disciplínách: běh 50m; běh 400m, 600m; skok do dálky, hod míčkem. Závodili jsme v kategorii mladší chlapci a mladší dívky z II. a III. tříd; starší chlapci a starší dívky z IV. a V. tříd. Každé družstvo se skládalo ze tří sportovců a náhradníků.

Nejlepší umístění našich sportovců:

2. místo  Sára Šebelová 3.B – běh na 400m

2. místo  Radim Králík 3.C  – běh na 400m

3. místo  Anežka Fedrová 3.B – běh na 400m

3. místo  Adam Altrichter 4.B – hod míčkem

4. místo Radim Králík  3.C –  běh 50m

5. místo Adam Altrichter 4.B – běh 50m,

Celkové umístění našich družstev: starší dívky 14. místo, starší chlapci  5. místo, mladší chlapci 5.místo.

Nejlépe se umístilo družstvo mladších dívek (Šebelová 3.B, Anežka Fedrová 3.B, Kristýna Kubíková 3.B a Kateřina Zouharová 3.C), které obsadilo pěkné 3. místo a získalo „Pohár Krále Jiřího z Kunštátu“.

Blahopřejeme a děkujeme všem sportovcům za úspěšnou reprezentaci naší školy.