Úspěchy ve výtvarných soutěžích

Na jaře se naši žáci zúčastnili se svými pracemi dvou tradičních výtvarných soutěží, vyhlášení jejich výsledků proběhlo shodně v sobotu 27. dubna 2019.

 

Nejdříve to bylo vyhlášení výsledků soutěže Příroda naostro, kterou pořádalo školské zařízení Lipka. V rámci oslav Dne Země jsme se v Krásensku dozvěděli, jak se našim žákům v soutěži dařilo. Ve velké konkurenci uspěly práce žákyň ve 2. věkové kategorii mezi stovkou zaslaných výkresů takto:

  1. Karolína Dvořáková (9. C)
  2. Dana Venclová a Viki Grossmannová (9. B)
  3. Nela Tomášková (6. B)

Speciální ocenění: Eliška Fleková (7. C), Adéla Jacková (7. B), Veronika Pernicová (6. A), Anette Süssová (8. C)

 

V sobotní podvečer se v Černé Hoře při slavnostní přehlídce trofejí předávaly ceny za umístění v 5. ročníku výtvarné soutěže Mé toulky přírodou. Do této soutěže zasílá škola omezený počet vybraných prací, ale i tak se naši žáci neztratili a získali pěkná umístění.

2. kategorie (7 a 8 let): 5. Sofie Charvátová, 6. Jan Zachoval, 8. Kristýna Králíková (všichni 2. C)
3. kategorie (9-12 let): 1. Eliška Kalová (7. C), 2. Alena Ungermannová (3. A), 4. Jonáš Jura (6. A)
4. kategorie (13-15 let): 3. Anette Süssová (8. C), 6. Nikola Burgerová (7. C), 7. Alexandra Seďová (7. A)

 

Všem úspěšným výtvarníkům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.