Turnaj Jr. NBA

Ve čtvrtek 18. 9. 2018 se žáci naší školy pod vedením paní Michaely Tužilové a pana Antonína Zezuly Z BBK Blansko zúčastnili 1. turnaje Jr. NBA. Skutečnému americkému týmu Golden State Warriors, za který letos hrají, určitě ostudu neudělali. Všichni hráči se stali velkými bojovníky, a tak slavili dvě vítězství, třetí jim uniklo jen o kousek, prohráli o jediný koš. Aktuálně jsou v tabulce na 2. místě, ale ještě není nic rozhodnuto, čekají je ještě dva turnaje v měsíci listopadu v Brně.

Výsledky 1. turnaje:

1. Phoenix Suns (ZŠ Tišnov): Golden State Warriors (ZŠ TGM Blansko) 11: 22 (0 : 18)

2. Golden State Warriors (ZŠ TGM Blansko): Los Angeles Lakers (ZŠ Uh. Brod) 12 : 14 (6 : 8)

3. Sacramento Kings (ZŠ Přerov): Golden State Warriors (ZŠ TGM Blansko) 14 : 22 (10 : 14)

 

Body:

Zezula 12 b, David Kříž, Žampach 10 b, Fořtík 6 b, Sedláková, Prášil, Slabý 4 b, Hejčová, Šebelová 2 b.