TGM na horách

I když letošní zima byla velmi zvláštní a sněhu chvíli bylo dost a pak zase málo, vydali jsme se plni optimismu v neděli 13.2.2011 do Beskyd na lyžařský kurz naší školy.

Zde nás přivítal krásně zasněžený svah, i když většinou technickým sněhem. V okolí však sníh nebyl. Po rozřazení do družstev jsme začali s výcvikem a zlepšováním svých lyžařských dovedností. Po celý týden byly podmínky na svahu velmi dobré, počasí nám letos nepřálo a nového sněhu jsme se nedočkali. Naše lyžařské dovednosti se velmi lepšily. V úterý jsme si užili i večerního lyžování.

Než jsme se nadáli byl tady čtvrtek a s ním i dopolední  závody ve slalomu. Večer pak bylo vyhodnocení slalomu, celého kurzu a pak už jenom závěrečná diskotéka.

V pátek dopoledne jsme ještě lyžovali. Po obědě, ač neradi, jsme se vydali na cestu do Blanska.

Za rok opět v Beskydech na lyžích nashledanou.