Strašidelné odpoledne v 1. B

Na středu 25. 10. jsme se všichni těšili, někteří se dokonce báli. Ptáte se proč? Na odpoledne bylo naplánováno strašidelné setkání třídy 1. B a 9. C. Děti od rána nemluvily o ničem jiném.

Sraz ve třídě byl v 16 hodin. Na děti čekalo bohaté pohoštění a několik správňáckých deváťáků. Ti byli bezvadně nachystáni na tříhodinové blbnutí s malými prvňáčky.

Nachystali si spoustu her, tanců, soutěží a vyrábění pavouků, netopýrů, dýní a duchů.  Po přehlídce všech krásných masek čekala na děti zkouška odvahy. Projít setmělou chodbou plnou strašidel, blikajících světel a hrůzných zvuků se nakonec podařilo všem. Žákům 9. C patří velké díky za čas trávený dobrovolně ve škole s prvňáčky a žákům 1. B děláme velkou poklonu za zvládnutí všech úkolů.

Večer si rodiče přišli pro řádně unavené děti. Odpoledne se těm malých i těm starším moc líbilo.

Těšíme se na další společnou akci.