Sportovní odpoledne

Do školy o víkendu? S radostí! O tom se mohli přesvědčit všichni, kteří procházeli v sobotu 20. května okolo našeho školního hřiště. Učitelé a vychovatelky si totiž opět po roce pro žáčky z prvního stupně připravili Sportovní odpoledne, které se již tradičně těšilo velkému zájmu dětí i rodičů.

Před druhou hodinou odpolední se celé hřiště včetně prostoru nad jídelnou začalo zaplňovat mnoha stanovišti s různorodými úkoly pro malé návštěvníky. Výběr aktivit byl tak rozsáhlý, že si všichni přišli na své, sportovci i intelektuálové. Počasí nám vyšlo na jedničku s hvězdičkou. Občerstvení podávané v atriu školy a stánek s odměnami už jen umocnily úsměvy na tvářích dětí. V naší galerii se můžete podívat, jak jsme si sportovní sobotu užili. Už se těšíme na příští školní rok, kdy si zábavné odpoledne plné pohybu všichni rádi zopakujeme.