Sportovní den na ZŠ TGM Blansko

Uplynul rok a tak naše škola opět uspořádala sportovní den pro žáky 6. – 9. tříd, jejichž rodiče jsou členy nebo přispívajícími do SRPDŠ.

Tento rok jsme sportovní den zahájili na kuželně ČKD Blansko. Zde jsme házeli 4×15 hodů do plných. I když ze začátku někteří z nás měli menší problémy, postupně jsme pronikali do tajů tohoto sportu a osvojili si i správnou techniku.
Nejlepšími byli:
 Cápková Lucie – 236 poražených kuželek
 Nečas Antonín – 261 poražených kuželek
Nejlepší výkon na jednu směnu předvedli shodným výkonem Straková Lenka a Nečas Antonín, a to 78 poražených kuželek.
Potom jsme se přesunuli na plavecký bazén, abychom vyplavali námahu ze svalů. Na začátku jsme hráli různé hry, potom bylo volné plavání a nakonec jsme si zaskákali nejen z bloků, ale někteří z nás i z věže.
Za rok na sportovním dni nashledanou!!!!!