Školní akademie 2022

Ve čtvrtek 21. 4. 2022 se v Dělnickém domě uskutečnila Školní akademie. Žáci 2. až 5. tříd si pod vedením svých třídních učitelů připravili pěkná vystoupení.

Moderování se tentokrát ujali žáci 1. a 9. tříd. Celá akce byla velmi úspěšná. Svědčí o tom přiložené fotky i slova moderujících deváťáků.

 

„Letošní akademie se mi opravdu líbila. Jsem velice rád, že se po delší době škola vrací k těmto akcím. Myslím si, že velmi povedené bylo nejen vystoupení žáků 1. stupně, ale také rozhovory moderátorů s malými prvňáčky.“

Jan Sehnal, 9.B

 

„Celá akademie byla skvěle připravena. Sestavy byly promyšlené, žáci měli i velmi pěkné kostýmy. Nejvíce mě ale překvapili prvňáci, kteří si perfektně nacvičili text, nic nezapomněli a v některých případech radili i nám.“

Adéla Kroutilová, 9.B