Škola v přírodě 6.A

V týdnu od 11. do 15. května 2015 se naše třída 6. A zúčastnila pobytu na škole v přírodě. Bydleli jsme v hotelu Askino – Horník, měli jsme krásné pokoje s vlastním sociálním zařízením, jídlo bylo velmi dobré. Během pobytu jsme hráli stopovanou s úkoly, luštili šifrovanou zprávu, hledali obálky s obrázky míst v okolí a podle nalezených indicií sestavovali tajenku, vyhledávali jsme vlajky evropských zemí a doplňovali jejich hlavní města, ve skupinách jsme vytvářeli mapy podle zadání, zahráli jsme si minigolf i míčové hry. Zvládli jsme také dva pěší výlety, jeden do Nového Města na Moravě, druhý do okolí rybníků Sykovec a Medlov. Nejvíce nás ale zaujala noční hra a divadelní představení. O tom, že jsme si týden skvěle užili, svědčí slova některých z nás:
„Tato škola v přírodě se mi hodně líbila. Měli jsme krásné pokoje, jídlo bylo moc dobré a všechny hry i túry byly perfektní.“
„Moc se mi líbil celý program, hry mě bavily.“
„Letošní škola v přírodě se mi moc líbila. Moc jsem si ji užila a myslím, že byla jedna z nejlepších. Líbilo se mi, že jsem mohla poznat spolužáky z jiného úhlu. Jen je mně docela líto, že byla naše poslední.“
Třída 6. A a třídní učitelka