Republikové finále v malé kopané

„Tak, a je to za námi!“

Naše škola se úspěšně zhostila pořadatelství republikového finále v malé kopané. Tento názor není pouze náš, je to názor všech zúčastněných výprav. Jak žáků, tak i vedoucích.

Všichni byli nadšeni z vystoupení mnohonásobného mistra světa v biketrialu Vaška Koláře. Příjemným překvapením byly také atrakce Moravského krasu (vláček, lanovka, lodičky). Také ubytování a strava na Vyhlídce a Švýcárně se všem velice zamlouvalo.

Toto celé mohli hosté zhlédnout a absolvovat i díky sponzorům. Bez finanční pomoci JM kraje, města Blanska, Veterinární ordinace Dr. Bárty, Koplastu Jedovnice, Reality Hynštová a Isanu Blansko, bychom to nezvládli na této úrovni. Tímto jim všem moc děkujeme.

A jak to celé dopadlo?

Po skončení jsme byli osloveni, zda nechceme uspořádat další ročník. Tuto nabídku nám dala AŠSK, hlavní pořadatel všech sportovních soutěží mezi školami.

Vše o této akci, i vč. zdařilé reportáže naleznete na mcrzs.cz.