Recitační přehlídka žáků 1. – 3. ročníku

Ve středu 18. března 2015 se v Městské knihovně Blansko konala recitační přehlídka nejmladších žáků blanenských škol. V podání dětí z prvních, druhých a třetích ročníků zazněly básně Jiřího Žáčka, Jiřího Havla, Michala Černíka, Františka Hrubína a dalších autorů. Účinkující překonali počáteční rozpaky před početným publikem a snažili se o výborný projev. Byli oceněni srdečným potleskem.

Příjemným zpestřením bylo i pěkné zahájení, o které se postarali členové dramatického kroužku naší školy. Ti sehráli dvě veselé moderní pohádky s názvem Pan zubař je anděl a První školní den.

Celá přehlídka byla vyvrcholením pečlivé přípravy, která proběhla v rámci jednotlivých tříd. Z třídních kolektivů byli vybráni nejlepší recitátoři do školního kola a odtud z každého ročníku tři reprezentanti, kteří se představili v knihovně.

Poděkování za přípravu patří organizátorům akce v Městské knihovně Blansko, všem účinkujícím dětem, jejich paním učitelkám a rodičům.