Pozvánka na Halloweenskou šifrovací hru – 26.10. 2021

Podzim se začíná hlásit o slovo, dny se pomalu zkracují a přichází doba mnohdy zamračená a studená. My si tím ale nenecháme pokazit náladu!

Naše družina chystá pro všechny děti a příznivce naší školy Halloweenskou šifrovací hru. Pokud v úterý 26. října, v čase mezi 16.00 – 18.00, zavítáte na školní hřiště, bude tam na vás čekat mapa a sedm stanovišť. Na každém z nich bude připravena jedna šifra a jedna nápověda. Řešení vyluštěných šifer si zapíšete do mapy. Také dostanete kartu, kterou můžete využít při řešení náročnějších úkolů. Když se vám podaří rozluštit všech sedm šifer, získáte slovo, které úzce souvisí s Halloweenem. Správné řešení si pak můžete ověřit na posledním stanovišti načtením QR kódu.

Udělejte si svůj běžný den nevšedním a vrhněte se na hádanky, šifry a tajemství. Přijďte se pobavit a užít si pocitu radosti z každé vyřešené šifry. Vyměňte online hry za opravdové zážitky 🙂

Luštění šifer je vhodné pro děti od 6 do 13 let, časová náročnost 20 – 30 minut.

Těšíme se na vás!