Okresní kolo vybíjené PREVENTAN CUPu

Dne 25.5.2012 se odehrálo na hřišti ZŠ TGM Blansko okresní kolo ve vybíjené PREVENTAN CUP.

Turnaje se účastnilo celkem 13  smíšených družstev žáků 4. a 5. ročníků z okresu Blansko.
Počasí všem zúčastněným přálo, kolem poledne již sportovci bojovali na plném slunci, což se projevilo i na jejich únavě. Přesto všichni bojovali statečně až do konce turnaje, dá se říci, že jedny z posledních zápasů byly nejurputnější, neboť se bojovalo o stupně nejvyšší.
Vítězem celého turnaje se stala ZŠ Svitávka a tato postupuje dále do krajského kola. Držíme pěsti!

Velké poděkování patří paní zástupkyni Mgr. Magdě Vinické, která se postarala o organizaci celého turnaje, rozhodčím PaedDr.Lence Polové, Mgr. Antonínu Stejskalovi a kolegům ze zúčastněných škol, kteří byli vždy tam, kde bylo nejvíce potřeba.