OKRESNÍ KOLO V PŘESPOLNÍM BĚHU

Okresní kolo v přespolním běhu.

Ve čtvrtek 27. září jsme se zúčastnili okresního kola v přespolním běhu. Letos ho z pověření okresní rady AŠSK pořádala ZŠ Žďárná.

Jako první startovala mladší děvčata. Na poslední chvíli se omluvila jedna členka družstva, takže jsme bojovali jen o pořadí v jednotlivcích. A neztratili jsme se. Monika Sedláková (7. A) obsadila 14., Natálie Lukášová (7. B) 47. a Vendula Šenková (7. B) 64. místo. Vzhledem k počtu startujících (76), je nutné děvčata za předvedené výkony pochválit.

Následovala kategorie starších děvčat. Veronika Boušková (9. C) 6., Zuzana Křížová (9. A) 8., Sára Kubíková (8. B) 11. a Šárka Fuxová (9. C) 20. místo z 62 startujících. Výborná umístnění znamenala v součtu vítězství mezi všemi školami a postup do krajského kola v Hodoníně. Super. Blahopřejeme.

Mladší žáci: Nikolas Slanina (6. A) 9., Tomáš Dračka (6. A ) 20., Matyáš Barák 32. a Adam Kovařík (7. A) 34. místo. Startovalo 91 závodníků. Místo na bedně v soutěži družstev nám uniklo o jediný bod.

Starší chlapci: Michal Dymáček (9. A) 6., Jakub Kabrhél (8. C) 11., Kryštof Kovář (8. C) 12., Michal Schimmerle (8. A) 24. a David Zourek (9.A) 31. místo. Startovalo 80 závodníků. A stejně jako mladší, tak i starší. obsadili třetí místo.

Díky všem jmenovaným za reprezentaci školy.

Rychlé nohy starším děvčatům v Hodoníně.

Díky Evě Ševčíkové za fotodokumentaci.