Okresní kolo v přespolním běhu 21. 9. 2022

Tato soutěž je první akcí každého školního roku. Naše družstva se pravidelně zúčastňují.

I letos naše výprava obsadila všechny kategorie. A nebyli jsme do počtu. V jednotlivcích starší žákyně Hana Kakáčová (9.C) doběhla třetí. Za sebou nechala cca 80 soupeřek! Družstvo těchto děvčat skončilo těsně pod stupni vítězů na 4. místě Ještě lépe si vedl v kategorii mladší hoši Matthias Persh. V konkurenci dalších osmdesáti soupeřů obsadil vynikající druhé místo. Tím položil základ týmovému úspěchu. V družstvech jsme tuto kategorii ovládli a budeme náš okres reprezentovat na krajském kole 7. října v Brně. Budeme zde obhajovat loňské třetí místo. Družstva mladších dívek a starších chlapců obsadila shodně 9. místo. V konkurenci osmnácti škol to určitě není neúspěch.

Takže všem reprezentantům naší školy patří velký dík.