Lyžařský výcvikový kurz 2014

Jak se stalo již tradicí, opět jsme byli na lyžařském kurzu na Horské chatě Mečová nedaleko Horní Bečvy v Beskydách. Paní zima byla letos všelijaká a tak jsme poprvé museli dojíždět do Skiareálu Sachova studánka. Naštěstí byl opravdu blízko a cesta skibusem trvala jen 10 minut. Sněhové podmínky zde byly velmi dobré a tak jsme jich plně využívali. Dalším kladem bylo, že od pondělí jsme byly na svahu více méně sami společně s menší skupinkou dětí z mateřské školky z Brna. Lyžovali jsme celý den jen s malou přestávkou na svačinu, kterou nám společně s teplých čajem přiváželi z chaty, kde jsme byli ubytováni.

Při večerních a odpoledních programech, které jsme si sami připravili, byla vždy dobrá nálada a poslední den došlo i na diskotéku. Než jsme se nadáli, tak byl čtvrtek a my se vydali zpět do Blanska. Pobyt na horách jsme ji užili a dobře si zalyžovali.