LVK 2023 Zlaté Hory – DEN DRUHÝ

Dnešní den začal rozcvičkou, kde jsme zjistili, že jinak než do kopce to nepůjde. Účastníci byli tři. Následovalo otužování, kam se přihlásilo více žáků a určitě si to také užili. Snídaně byla moc fajn a v 9 hodin jsme stihli spouštění vleku. Je skvělé, že nemusíme někam daleko chodit či jinak cestovat.
Neohroženě jsme vyrazili a začali bojovat se sva…, spíše tedy s vlekem. Sjezdovka je zde totiž mírně nakloněná a nezkušení snowboarďáci mají problém se udržet pod lanem. V tom horším případě končí jejich snažení pádem mimo sjezdovku.
Jinak vše probíhalo dle plánu, dokonce nám někdy chumelilo tak vydatně, že jsme na sebe sotva viděli. Celodenní mráz byl také v pořádku a dostatek sněhu na sjezdovce můžeme letos brát jako samozřejmost. V pozdním odpoledni nás navštívilo dokonce sluníčko. Část výpravy dnes ještě využila místní wellness s bazénem.

Den byl plný zážitků a již se těšíme na zítřek.