LVK 2023 Karlov – DEN PÁTÝ

Dnešní den začal opět překvapivě ránem. Jako první na programu bylo dobrovolné otužování, na kterém byl dnes největší počet účastníků (8) za celé LVK. Snídaně a vypravování se, probíhalo stejně jako vždy. Stejně tak i dopolední lyžování, až na malou výjimku, kdy 4 sobci měli zákaz lyžování.

Oběd byl dnes trochu nevydařený, ale to neplatí o všech jídlech. U druhého lyžování většina skupin využila každé minuty a odjížděli ze svahu prakticky při vypínání vleků.

Večer je zatím celkem zajímavý a překvapivě klidný. Holky se připravují na večerní diskotéku a kluci dělají „kraviny“. Já (radar) a Adam se chystáme na druhou šichtu přikládání uhlí, aby nám na chatě nebyla zima. Podle mě teprve dneska začíná všem docházet, že je zítra konec LVK.

S láskou,

Radovan (radar) Žampach