LVK 2023 Čenkovice – DEN ŠESTÝ (poslední)

Včerejší program Horské služby byl zajímavý a přínosný. Domnívám se, že si každý odnesl nějakou důležitou informaci. Rozcvička a otužování se pro některé z nás stalo už rutinou.

Dnes nás čekal poslední půlden lyžování. Bohužel se však opakovala situace s porouchanou lanovkou. Lyžařské podmínky byly výborné. Už jsme si jízdu jen užívali.

A poté již začalo nakládání lyží, balení, oběd a nakládání věcí do autobusu. A to poslední – cesta domů do Blanska.

Letošní první kurz můžeme s klidným svědomím hodnotit jako vydařený. Už jen ta skutečnost, že mnozí ani nevěřili, že budeme lyžovat. A lyžovačka to nakonec byla parádní! Také se dařilo žákům i instruktorům udržet se ve zdraví a bez úrazu! A z mého pohledu vznikla skvělá parta, která si to užila a získala nové zkušenosti, dovednosti a přátele.