LVK 2023 Čenkovice – DEN DRUHÝ

Včerejší den pro nás končil chumelenicí, dnešní ráno začínalo rozcvičkou. Na rozcvičku jsme mohli bez nadsázky na bruslích, protože cesty pokrývala centimetrová vrstva ledu. V rámci protažení těl jsme se vydali na rozřazovací sjezdovku, kde jsme si trochu zahráli. Po návratu se šla další skupina otužovat.

Po skvělé a vydatné snídani jsme se vydali na svah. V těchto komplikovaných podmínkách je vlastně zázrak, v jakém stavu je sjezdovka z Bukové hory do Červené Vody. Lyžování se dal vytknout snad jen tvrdý podklad, který způsoboval bolest zejména snowboardistům.

Dnes jsme se věnovali spíše poznávání trati a získávání jistoty. Velkou část dne zahalovala kopec mlha. Dokonce se nám to dnes tak zalíbilo, že někteří přijeli se zpožděním na oběd.

Odpoledne se stav sjezdovky příliš nezměnil, jen se zvětšovaly ledové plotny. Večeři všichni stíhají bez problémů a už se těšíme na večerní program, který dnes pořádá 8. A.