Literární a výtvarná soutěž Džungle

Ve čtvrtek 12. března se v Ulitě Blansko konalo vyhlášení výsledků literární a výtvarné soutěže, která byla v letošním roce vyhlášená na téma Džungle. V únoru jsme za naši školu do soutěžního klání předali více než 80 výtvarných prací a deset příspěvků literárních. Tyto práce soutěžily v 1. kategorii (žáci ZŠ). A jak si letos naši žáci vedli a které z příspěvků našich žáků odborná porota ocenila?

Literární část:
Próza:
2. místo: Viola Štrajtová (7. B)
zvláštní ocenění: David Zourek (5. A)

Výtvarná část:
1. místo: Kristýna Vlasáková (7. A), Tereza Zvejšková (7. A)
2. místo: Anna-Marie Hanáčková (5. A)
3. místo: Adriana Jelínková (8. B), Jiří Ohnoutka (9. B)
zvláštní ocenění: Viola Kyzlinková a Anežka Pieglová (obě 5. A)

Všem zúčastněným žákům děkujeme za reprezentaci školy, oceněným blahopřejeme k dosaženým úspěchům, protože obstáli v silné konkurenci. Letos se soutěže zúčastnilo několik (nejen blanenských) škol, dokonce příspěvky dorazily i ze středních Čech. V neposlední řadě jsme rádi, že si ocenění žáci udělali čas a ve čtvrteční podvečer si přišli ceny do Ulity převzít.

Za vyučující VV a ČJ
Mgr. Petra Ocetková