Lesní stezka – pozvánka na víkend 22. – 23. 5.

Vážení rodiče, milé děti!

Rozloučili jsme se konečně se zimou a za okny na nás mrká jaro v plném květu, které přímo láká do přírody. Ráda bych Vás jménem naší školní družiny srdečně pozvala na vycházku lesem. Naše „Lesní stezka (nejen) pro děti“ má start i cíl v jednom místě, a to nad blanenským sídlištěm Podlesí.

Od sobotního rána 22. 5. do nedělního večera 23. 5. na Vás bude kolem cesty vyznačené na mapce čekat dvacet různých stanovišť a deset kvízů pro chytré hlavičky. Děti mohou plnit zábavné úkoly a dozvědět se vtipnou formou nové poznatky o přírodě a jejích obyvatelích. Každé stanoviště obsahuje QR kód se zvukovou hádankou, proto velice doporučuji mít s sebou mobilní telefon se staženou aplikací „čtečka QR kódů“ (volně ke stažení v Obchod Play) a s datovým připojením.

V případě nepříznivého počasí (deště) bude stezka odložena na nadcházející víkend.

Přeji Vám příjemnou zábavu! 🙂

Bc. Martina Němcová