Halová kopaná 2018

Naši žáci osmých a devátých tříd se zúčastnili okresního kola v halové kopané. Základní kolo proběhlo 20. února v Adamově, kde se celkem 6 týmů utkalo ve dvou kategoriích. V prvních dvou zápasech (2 x 10 min.) jsme obdrželi od našich soupeřů vyrovnávací góly těsně před závěrečnou sirénou a na tabuli tak bylo možné vidět skóre 1:1. Poslední zápas pak ukončili naši borci výhrou 2:1. Hoši prokazovali neustále se zlepšující výkony a poslední zápas si užívali krásnou kombinační hrou. Sečteno, podtrženo, tímto jsme získali postup do dalšího kola, které se konalo o dva dny později, 22. února.

Čtvrtek však pro naši reprezentaci nebyl nakloněn. Nedařila se kombinace, přihrávky jakoby zaklel stres a únava zapříčiněná sledováním zápasu našich hokejistů na olympiádě v brzkých ranních hodinách. Ve všech třech zápasech jsme se prali seč jsme mohli, ale soupeř byl tentokráte silnější a po každém konci jsme odcházeli deklasovaní.

Přes hendikep naší školy ve velikosti tělocvičny jsme dokázali potrápit mnohé školy, které jsou lépe vybavené a dokonce ty, které se na fotbal více zaměřují. Myslím, že nemusíme být smutní. Hoši dokázali zahrát krásný fotbal v duchu týmové spolupráce. Na příští rok se mají soupeři na co těšit.