Futsalová liga ZŠ

V pátek 16. 11. 2018 jsme v rámci 2. kola školní futsalové ligy bojovali na hřišti ZŠ Herčíkova Brno o postup do kola třetího. V prvním zápase jsme po vyrovnaném průběhu podlehli ZŠ Brno 1 : 6. Pokud jsme chtěli být úspěšní a postupovat dál, nemohli jsme v dalších zápasech zaváhat. Pořádající ZŠ Herčíkova jsme „přejeli“ 5 : 1. Opět po vyrovnaném průběhu. V posledním utkání se ZŠ Mutěnická bylo jasné, že vítěz postoupí mezi 12 nejlepších týmů Jižní Moravy. Utkání bylo stejně jako předchozí zápasy vyrovnané. Vedli jsme 2 : 0, ale soupeř vyrovnal. Vedli jsme 3 : 2, soupeř opět vyrovnal. Na naše další dvě branky už soupeř reagovat nestačil. Postoupili jsme mezi dvanáct nejlepších týmů Jižní Moravy!!!

Reprezentovali: Pernica Tomáš (8. A), Ostrý Mikuláš, Štěpánek Michal (oba 8. B.), Jančiar Lukáš, Palacký Patrik, Pavlík Vojtěch (8. C),Jakubec Zdeněk, Polívka Tomáš (9. A), Ondřej a Tomáš Farníkovi, Petr Kupka (9. C).