Futsalová liga 9. tříd

Začala futsalová liga ZŠ, 9. třídy.

V prvním kole 22. 10. jsme hráli na ZŠ Hudcova v Brně. V prvním utkání jsme v okresním derby porazili 8:3 ZŠ Olešnice. Ve druhém kole jsme po prvním poločase prohrávali se ZŠ Chalabalova 2:1. Hned na úvod druhého poločasu zvýšil soupeř na 3:1. Nevzdali jsme to a po změnách v sestavě jsme dokázali zvítězit poměrem 5:3. Ve třetím utkání nás čekal souboj o první místo, se zatím neporaženou ZŠ Hudcova. Od začátku jsme nic neponechali náhodě a zvítězili poměrem 4:2.

Tím jsme si zajistili první místo ve skupině a postup do druhého kola.

Reprezentovali nás tito žáci:

Vaněk Lukáš 8.A
Slabý Tomáš                           8.B
Jančálek Petr 8.B
Ťoupek Filip 8.C
Hrivík Šimon 8.C
Konečný Matyáš 9.A
Pernica Tomáš 9.A
Ostrý Mikuláš 9.B
Štěpánek Michal 9.B
Jančiár Lukáš 9.C
Palacký Patrik 9.C
Pavlík Vojtěch 9.C