Florbal – okresní finále chlapců

V základní skupině jsme v prvním utkání remizovali se ZŠ Salmova 1 : 1. Ve druhém zápase jsme porazili ZŠ Slovákovu z Boskovic 4 : 3. To nám zajistilo souboj o postup do semifinále. Soupeřem nám bylo Gymnázium Blansko. Vítězíme 3 : 2 a jsme v semifinále. Zde se nám postavila ZŠ Sloup. Zatím vše vyhrála a neobdržela branku. Až naši borci to dokázali! Vítězství 2 : 0 a postup do finále!!! Ve finálovém utkání proti ZŠ Zelená z Boskovic jsme byli herně lepší, měli jsme převahu, ale branky střílel soupeř. Prohráváme 0 : 3.

Díky za druhé místo! Celkem se zúčastnilo 24 škol. Reprezentovali tito žáci:

Dvořák Lukáš
Kala Martin
Komárek Matěj
Valenta Lukáš
Havelka Adam
Bubík Filip
Persch Oldřich
Lukáš Václav
Stloukal Marek
Kostka Daniel
Kostka Dominik
Pelíšek Jakub
Persch Matthias