Florbal mladších žáků ve školním roce 2022-2023

8. 11. Okrskové kolo

Postupně jsme porazili Adamov 6:1, Slovákovu Boskovice 7:0, Sloup 4:0 a Jedovnice 2:1.

Stali jsme se vítězem skupiny a postoupili do finále.

 

15. 11. Finále

Do finálového turnaje postoupilo 8 nejlepších týmů z okrskových kol. Hrálo se ve dvou čtyřčlenných skupinách. Nám los přidělil Lipůvku, kterou jsme v prvním utkání turnaje porazili 4:1, přestože první branku jsme dostali my. Druhý soupeř – ZŠ Slovákova Boskovice se k turnaji nedostavil a kontumační vítězství nic neřešilo. Posledním soupeřem ve skupině bylo Gymnázium Boskovice, které jsme převálcovali 4:0. Do semifinále jsme tedy postoupili z 1. místa.

Zde byla naším soupeřem ZŠ Salmova Blansko. Do poslední chvíle jsme se báli o výsledek. Těsné vedení 1:0 se nám podařilo uhájit. Jsme ve finále!!! Prognózy všech přítomných odborníku jasně favorizovali ZŠ Zelená Boskovice. Změny v naší sestavě udělaly své a vedeme 2:0! Ovšem soupeř skóre otočil a ujímá se vedení 3:2. Nevzdáváme se a vyrovnáváme na 3:3! Soupeř opět odskakuje. My už nemáme čas ani síly na zvrat. Končíme druzí. S odstupem je to super, ale bezprostředně po utkání jsme to obrečeli.