Exkurze do ZOO Brno – 7.A, 7.B

V pátek 26. listopadu jela naše třída 7.A společně se 7.B na exkurzi do ZOO Brno. Exkurzi zařídila p. uč. Šebelová. Šlo o zpestření výuky přírodopisu. V ZOO jsme měli výukový program o obojživelnících a o plazech. Po skončení přednášky jsme si mohli pohladit užovku červenou. Zatímco co jsme byli v budově, začalo trošku sněžit, a po zbytek exkurze nepřestalo. Byl to první letošní sníh! Oblékli jsme se a šli s chovateli do pavilonu plazů a do Exotária. V obou pavilonech byla spousta zajímavých zvířat. Po návštěvě pavilonů jsme měli dvě hodiny na to, abychom si prošli skoro celou ZOO. I když sněžilo, viděli jsme vlky, klokany, kajmany, tygra a také mnoho dalších zvířat.  Pak jsme jeli zpátky do školy na oběd. Byl to hezký zážitek moc se nám to líbilo.

Nikola Vondrová, 7.A