Druzí v basketbale

V pátek, těsně před prázdninami, odjeli nejlepší basketbalisté naší školy na okresní kolo do Lysic. V prvním utkání ve skupině jsme celkem snadno porazili ZŠ Lipůvka poměrem 16 : 2. I  ve  druhém  utkání jsme soupeře, ZŠ Velké Opatovice, jasně přehráli 14 : 9. Tato vítězství znamenala naše první místo ve skupině a postup do semifinále. I v tomto utkání jsme neponechali nic náhodě a Gymnázium Boskovice jsme porazili jasně 17 : 10. Ovšem před finále nastal problém. Náš zatím nejlepší střelec musel odjet plnit  své hokejové povinnosti. Přesto jsme šli do utkání se ZŠ Salmova se vztyčenou hlavou a touhou zvítězit. Z prvního útoku jsme se ujali vedení! Ještě během prvního poločasu však zkušenější soupeř dokázal utkání otočit a dovést do vítězného konce.

Za druhé místo patří poděkování těmto hráčům:

Malík Martin 6.A
Němec Ondřej 8.A
Orlíček Martin 8.A
Němec Richard 9.A
Blažek František 9.B
Konečný Vojtěch 9.B
Král Filip 9.B
Schulz Jan 9.B