Bobřík informatiky 2017

10. ročník celostátní předmětové soutěže letos na naší škole probíhal trošku nestandardně. Zatímco kategorie Mini a Benjamín soutěžily během celého týdne v rámci hodin informatiky a výpočetní techniky, jediný den, určený pro soutěžící 8. a 9. tříd v kategorii kadet připadl na den volna ředitele školy. I když jsme nabídli žákům možnost přijít si soutěž do školy absolvovat, rázem byl o účast v soutěži o dost menší zájem. Tak snad to příští rok dopadne s termíny i účastí lépe!

V kategorii Mini, tedy žáků 4. a 5. tříd, se soutěže účastnilo 52 žáků. Letos se jen třem z nich podařilo získat Bobříka informatiky, neboli dosáhnout více než 150ti bodů v soutěžním testu. Nejlepší tři žáci školy byli:

1. 5.C Ševcik Martin 176
2. 5.b Kroutilová Adéla 160
3. 5.A Klopcová Kristýna 156

Mnohem lepší to bylo v kategorii Benjamin, určené pro 6. a 7. třídy, kde se podařilo získat Bobříka celkem 36 soutěžícím ze 134 účastníků! A bodové zisky tří nejlepších byly opravdu vysoké:

1. 6.C Hanusynec Roman 219
2. 6.A Zouharová Marie 211
3. 7.B Kubíková Sára 199

Výsledky kategorie Kadet byly ještě lepší, z 11 zúčastněných, kteří ve vlastním volnu přišli soutěžit, získalo Bobříka osm žáků. Na pomyslných stupních vítězů v rámci školy se umístili::

1. 8.C Opluštilová Aneta 225
2. 8.A Hanáčková Anna Marie 210
3. 9.A Hrubý Michal 193

Děkujeme všem zúčastněným, Bobříku pro letošní rok Zdar! a těšíme se na příští, už 11. ročník!