Bobřík informatiky 2016

Naše škola se může pyšnit úspěšnou účastí ve všech osmi předchozích ročnících soutěže Bobřík informatiky. Ani v letošním školním roce tomu nebylo jinak – za celou školu v kategoriích Mini (4. a 5. třídy), Benjamin (6. a 7. třídy) a Kadet (8. a 9. třídy) se zúčastnilo soutěže celkem 192 žáků.

V kategorii Mini bylo z 99 účastníků celkem 40 úspěšných řešitelů národního kola soutěže, v kategorii Benjamin z 52 řešitelů vyřešilo úspěšně soutěžní úlohy  9 žáků a v kategorii nejstarších, Kadetů, jsme při počtu  43 zúčastněných ulovili 21 Bobříků informatiky. A dokonce  dva soutěžící z této kategorie, Michal Hrubý z 8. A a Jindřich Martének z 9. A, se umístili mezi pěti procenty nejúspěšnějších řešitelů z celé České republiky.

Velké blahopřání patří úspěšným řešitelům, velké poděkování všem účastníkům, kteří se nebáli a přišli si zasoutěžit.

A na shledanou u Bobříka informatiky 2017!

MS informatiky